ЯКЩО У ВАС РАК...

ЯКЩО У ВАС РАК…

Життя з діагнозом «рак»
Хоча ми чуємо про рак майже кожного дня, коли Вам ставлять такий діагноз, Ви напевно відчуєте самотність та страх. Ви також будете приголомшені всією інформацією, яку отримаєте, та необхідністю приймати так багато складних життєвих рішень.

Намагайтесь бути оптимістом
Оптимізм полягає в тому, щоб знайти найкращий спосіб справлятися з цією хворобою, і в кожного він свій. Це не означає, що Ви маєте весь час здаватись щасливою або безтурботною людиною, або уникати розмов та думок про складності життя з раком. Але це може означати турботу про себе — знайдіть види діяльності, які Вам подобаються, допомагають розслабитися, освіжають розум, душу та тіло.

Кожен день людського життя — це диво! Цінуйте та насолоджуйтесь цим дивом!
Порада особисто від автора цього проекта — обов’язково знайдіть та прочитайте книгу Гарольда С. Кушнера «Коли погані речі стаються з добрими людьми» та Р. Пауша «Остання лекція». Ці книги допомогли зрозуміти більше про те, як жити з раком

Борітеся за життя. Не «здавайтесь у полон» хворобі!
Існуює багато прикладів, коли хворі на рак люди перемагали цю страшну хворобу насамперед завдяки своїй силі волі та бажанню жити. Вивчайте інформацію з усіх доступних джерел про Ваш діагноз, методи лікування, консультуйтесь з лікарями та фахівцями з онкології. Спілкуйтесь з іншими хворими, щоб отримати більше інформації та цінних контактів.

Прийміть допомогу
Напевно, Ваші друзі, колеги та родина захочуть Вам допомогти. Дозвольте їм це зробити. До речі, тим, хто Вас любить, також нелегко.

The Latest

To Top